Auton esittely
Vähän ajettu ja hyvin varusteltu KIA sellaista etsivälle.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen.
Autossa mm.
Ratinlämmitin
Penkinlämmittimet edessä
Monitoimi ohjauspyörä
Ilmastointi
Sähkö säätöiset ikkunat edessä
Star-Stop Järjestelmä
Hands Free
Bluetooth
Luistonestojärjestelmä
Korkeus-säädettävät etuvalot
Keskuslukitus avaimesta
TPMS Järjestelmä
Varoitus liukkaasta kelistä
Welcome-ääni toiminto
Saattovalot
USB
Isofix
2x Avaimet
2x Renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetRengaspainevalvonta -järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 29000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 49 kW |
| Huippunopeus | 159 km/h |
| Iskutilavuus | 998 cm3 |
| Co2-päästöt | 100 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.7.2021 |
| Edellinen katsastus | 31.3.2026 |
| Kokonaismassa | 1320 kg |
| Omamassa | 977 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 3670 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1630 mm |
| Rekisteritunnus | ZNS-754 |
Automyynnin yhteystiedot
























