Auton esittely
Erinomaisesti varusteltu tyylikäs yksilö Italialaista muotoilua rakastavalle.
Urheilullisella bensiini voimalinjalla.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta
Autossa mm.
Kokonahkaverhoilu
Vakionopeudensäädin
Nahkaverhoiltu
Penkinlämmittimet
Ratinlämmitin
Monitoimiohjauspyörä
Keyless Go
Rattivaihteet
DNA-valitsin (ajotilat)
Sähkösäätöiset istuimet
Kuskinistuin muistilla
Bluetooth
Aux
Usb
Parkkitutkat edessä ja takana
Sähkösäätöiset ikkunat ja peilit
Navi
Radio
Isofix
Kaistavahti
Xenon ajovalot
Autom ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella ja DEFA puhaltimella
2x-renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 132000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 147 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 138 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 15.5.2017 |
| Edellinen katsastus | 15.1.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 745 kg |
| Kokonaismassa | 2005 kg |
| Omamassa | 1580 kg |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4640 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | YJR-775 |
Automyynnin yhteystiedot






































