Auton esittely
Erittäin kattavasti varusteltu, taloudellinen perhefarmari. Urheilullinen järkivalinta, voimalinja jossa matala kulutus ja hyvä suorituskyky yhdistyvät.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Autossa mm.
Vakionopeudensäätölaite, Automaattinen etäisyyssäätö (follow to stop -toiminnolla) ja nopeudenrajoittimella (ACC)
Kaistanvahti ja Emergency Assist -hätätilanneavustin ja ruuhka-avustin
Front Assist varoituksella ja jarrutuksella autoista, jalankulkijoista ja pyöräilijöistä
Valoavustinjärjestelmät, Multipler Matrix-Beam
MATRIX LED -ajovalot
Istuinsäätö,sähköinen molemmille etuistuimille muistilla
ErgoComfort istuimet
Osanahka verhoilu
Autom.pitkät
Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä
Ratinlämmitin
Rattivaihteet
Etu- ja takaistuimien istuinlämmitys, erikseen säädettävissä
Takaluukun mukavuusavaus (virtuaalinen poljin)
Avaimeton lukitus- ja käynnistysjärjestelmä "Keyless Advanced"
Sähköikkuna ja peilit
Ristiseläntuki, sähkösäätöinen etuistuinten selkänojissa
Navigointijärjestelmä-high
Pysäköintitutka
Pysäköintiavustin
Kaistanvaihtoavustin
Ajovalojen korkeussäätö,autom/dynaaminen kaarreajovalolla
Wired & Wireless App-Connect, Apple CarPlay & Android Auto
Peruutuskamera
Climatronic (3vyöhykettä) ilmastoinnin käyttöyksiköllä takana
HUD, tuulilasinäyttö
Tunnelmavalaistus ja ympäristönvalaistus "Ambient Lighting"
Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
Mäkilähtöavustin
2x-renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 124000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Toimintamatka | 59 km |
| Akkukapasiteetti | 13 kWh |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 220 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 7.8 s |
| Iskutilavuus | 1395 cm3 |
| Keskikulutus | 1.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 30 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6.9.2021 |
| Edellinen katsastus | 3.12.2025 |
| Kokonaismassa | 2090 kg |
| Omamassa | 1620 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4690 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | XTB-808 |
Automyynnin yhteystiedot
































