Auton esittely
Urheilulline auto, tyylikkäällä ulkonäöllä ja premium luokan varustelulla.
Uskomattoman siisti yksilö poikkeuksellisella varustelulla. Huolella pidetty siisti yksilö, jota huollettu asiaan kuuluvasti. Tämän haluat valita!
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Autossa mm.
*ACC*
Vetokoukku
Nahka alcantara sisusta
*Sähkösäätöiset sporttipenkit ristiseläntuen säädöllä ja reisituen säädöllä*
Parkkitutkat
Ruuhka-avustin
Taloudellisuusavustin
Audi pre sense
*Audi active lane assist*
Automaattinen ilmastointi
Penkinlämmittimet
Sähkötoiminen takaluukku
Sumuvalot
LED-ajovalot
*Automaattipitkät*
Radio
CD-soitin
Bluetooth
Audi drive select
Sumuvalot
Sähköikkunat
Lämmitettävät ja taittuvat sähköpeilit
2x Renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Kaasu |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 134000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 125 kW |
| Huippunopeus | 224 km/h |
| Iskutilavuus | 1984 cm3 |
| Co2-päästöt | 111 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 30.9.2019 |
| Edellinen katsastus | 29.7.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2130 kg |
| Omamassa | 1650 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4730 mm |
| Korkeus | 1370 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | XRJ-275 |
Automyynnin yhteystiedot









































