Auton esittely
Luotettava ja tilava Hyundai i30 farmari, taloudellinen 1.6 GDI -moottori ja edulliset käyttökulut tekevät tästä erinomaisen valinnan arkeen.
Varusteet:
Penkinlämmittimet
Sähköiset koria vasten kääntyvät peilit
Avaimella kaukosäätöisesti avattava sähköinen takaluukku
Start&Stop
Automaattiset päivävalot
Led-ajovalot
USB
AUX
Steering mode sport, comfort, normal
Radio
Luistonesto
Ilmastointi
Keskuslukitus avaimella
Sähköiset ikkunat
Ajotietokone
ISOFIX
Keskuslukitus avaimella
Sovi näytöstä myyjämme kanssa.
Vaihdot sekä rahoitus.
www.wsmotors.fi
Näytä lisää
Rahoituslaskuri
5360
499
14.90
4.90
329
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetStart-stop-järjestelmäSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytUSBÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 215000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 99 kW |
| Huippunopeus | 192 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 10 s |
| Iskutilavuus | 1591 cm3 |
| Keskikulutus | 5.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 130 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10.10.2012 |
| Edellinen katsastus | 7.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 1820 kg |
| Omamassa | 1370 kg |
| Väri | Ruskea |
| Pituus | 4490 mm |
| Korkeus | 1500 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | XJY-902 |
Automyynnin yhteystiedot























