Auton esittely
Tästä näppärä ja siisti Toyota Avensis, kaikki mitä tarvitset sujuvaan matkantekoon. Varmalla tekniikalla, ja todella alhaisilla käyttökuluilla,
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Varusteet:
Radio
Bluetooth
Aux
Penkinlämmittimet
Ilmastointi
Sähköiset peilit
Sähköiset ikkunat
Ajotietokone
Keskinäyttö
Start & Stop
Sähköinen käsijarru
Sadetutka
Vakionopeuden säädin
LDA Kaistavahti
USB
Navigaattori sisäänrakennettu
Automaattisesti tummentuva taustapeili
Paperinen huoltokirja
Luistonesto
Törmäysvaroitin
Keskuslukitus avaimella
Led valot
Isofix
Pysäköintikamera
2x Renkaat
2x Avaimet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 238000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 105 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 4.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 4 l/100km |
| Co2-päästöt | 120 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 15.10.2015 |
| Edellinen katsastus | 19.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 500 kg |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| Omamassa | 1565 kg |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4820 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Rekisteritunnus | VXZ-757 |
Automyynnin yhteystiedot































