Auton esittely
Siistikuntoinen ja taloudellinen Trendline varusteltu Polo seuraavalle omistajalle.
TÄMÄ YKSILÖ JUURI HUOLLETTU!
Toimitettuna kaikkialle Suomeen.
Autossa varusteita mm. :
Suomi-auto
Paperinen merkkiliikkeen huoltokirja
Lämmitettävät etuistuimet
Taittuvat takaistuimet
Sähkökäyttöiset ja lämmitettävät sivupeilit
Sähkökäyttöiset ikkunat
Nopeudenrajoitin
Ajovaloautomatiikka
Ilmastointi
Matkapuhelinvalmius
Radio
USB-C
Bluetooth äänentoisto ja handsfree
App-Connect -valmius
Rengaspaineenvalvontajärjestelmä
Monitoiminäyttö
Start/Stop -järjestelmä
Turvatyynyt
Sumuvalot
ABS
Isofix -valmius
2 x renkaat
2 x avaimet
Sovi näytöstä myyjämme kanssa.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSB
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 68000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 59 kW |
| Huippunopeus | 171 km/h |
| Iskutilavuus | 999 cm3 |
| Co2-päästöt | 106 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 16.7.2020 |
| Edellinen katsastus | 18.7.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 560 kg |
| Kokonaismassa | 1590 kg |
| Omamassa | 1120 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4170 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1750 mm |
| Rekisteritunnus | RUJ-287 |
Automyynnin yhteystiedot





























