Auton esittely
Hyvin varusteltu ja hieno, sekä erittäin taloudellinen Toyota C-HR Hybrid!
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Varusteet:
LED Ajovalot
Sähköiset ikkunat
Sähköiset sisäänpäin taittuvat peilit
Avaimeton käynnistys
Avaimeton kulku
AHB Adaptiiviset ajovalot
Ratinlämmitin
Parkkiavustin
Vakionopeudensäädin, adaptiivinen
Törmäysvaroitin
Parkkitutkat
Pysäköintikamera
Toyota G-Monitor
Sadetutka
Penkinlämmittimet
Tuulilasin pyyhinten lämmitys
Ilmastointi
Keskinäyttö
EV mode
Auto Hold
USB
Bluetooth
Apple carplay & Android Auto
Näytönpeilaus
2x Renkaat
2x Avaimet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 110000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Akkukapasiteetti | 1 kWh |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11 s |
| Iskutilavuus | 1798 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 111 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 18.7.2022 |
| Vetokyky jarruilla | 725 kg |
| Vetokyky jarruitta | 725 kg |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omamassa | 1503 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4390 mm |
| Korkeus | 1560 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | NNE-346 |
Automyynnin yhteystiedot






























