Auton esittely
Taloudellinen diesel, pehmeä automaatti ja Mersun ajomukavuus.
Varusteita:
Vetokoukku
Sähköiset ikkunat
Sähköiset peilit
Automaattiset päivävalot
Sähköinen käsijarru
Vakionopeudensäädin
Sähköiset penkit
Penkinlämmittimet
Radio
Ilmastointi
Ajotietokone
Monitoimiratti
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Trippimittari
Paperinen huoltokirja
Sisätilapistoke
Ajonvakautusjärjestelmä
Ilmastointi
Halogeeni ajovalot
Mäkilähtöavustin
Matkapuhelinvarustus
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
www.wsmotors.fi
Näytä lisää
Rahoituslaskuri
4280
499
14.90
4.90
329
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKaadettavat takaistuimetKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetSisätilanpistokeSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 230000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 90 kW |
| Huippunopeus | 208 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 11.7 s |
| Iskutilavuus | 2140 cm3 |
| Keskikulutus | 6.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 180 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3.9.2007 |
| Edellinen katsastus | 27.8.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 1995 kg |
| Omamassa | 1535 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4530 mm |
| Leveys | 1730 mm |
| Rekisteritunnus | MRI-171 |
Automyynnin yhteystiedot






