Auton esittely
Näyttävä, huippuvarusteltu ja turvallinen perheauto R-design paketein!
Renkaissa hyvin uraa ja Jakopää tehty tuoreeltaan, nyt kannattaa siis tulla tästä kaupoille!
Myös toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Autossa mm.
R-design ulko ja sisäpaketit
Muistipenkit
Panorama-kattoikkuna
ACC
Pilot Assist
Citysafety
Lane Keeping Aid
Cross Traffic Alert
BLIS
Liikennemerkkientunnistus
Kaarrenopeusavustin
Aktiiviset kaarrevalot
Autom.pitkät
LED Ajovalot
Kokonahkaverhoilu
Keyless Go
Keyless Entry
Sähkösäätöiset istuimet
Tumma kattoverhoilu
Peruuruskamera
Parkkitutkat
Sähköinen takaluukku
Sähköikkunat
Sähkösäätöiset peilit
Penkinlämmitin
Ratinlämmitin
Penkinlämmittimet takana
Vetokoukku
2x-renkaat
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 96000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Toimintamatka | 46 km |
| Akkukapasiteetti | 11 kWh |
| Teho | 300 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 5.5 s |
| Iskutilavuus | 1969 cm3 |
| Keskikulutus | 2 l/100km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3.2.2020 |
| Edellinen katsastus | 18.12.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omamassa | 2228 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4690 mm |
| Korkeus | 1640 mm |
| Leveys | 1900 mm |
| Rekisteritunnus | MPV-205 |
Automyynnin yhteystiedot









































