Auton esittely
Monikäyttöinen Toyotan Proace City monihenkiselle perheelle tai tilaa tarvitsevalle. 7-paikkainen tila-auto miellyttävillä lisävarusteilla.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Saatavilla erittäin kattavalla Platina tason 24kk-turvalla! Huoletonta ajoa pitkäksi aikaa.
Autossa mm. :
Monitoimiohjauspyörä rattivaihteilla
Vakionopeudensäädin
Nopeudenrajoitin
Kuljettajan monitoiminäyttö
Luistonestojärjestelmä
Eco -ajotila
Liikennemerkkitunnistus
Peruutustutkat takana
2-alueinen manuaali-ilmastointi
Lämmitettävät etuistuimet
Sähkökäyttöiset peilit
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sadetunnistin
Automaattinen ajovalotekniikka
Kaistavahti
Stop/Start
Matkapuhelinvalmius
Bluetooth
Radio
Isofix
Lapsilukko
Turvatyynyt
Kaadettavat takaistuimet
Irroitettava takimmainen penkkirivi, todellinen tilaihme!
2x-renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 89200 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Iskutilavuus | 1199 cm3 |
| 1. käyttöönottopäivä | 26.10.2022 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2270 kg |
| Omamassa | 1600 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4750 mm |
| Korkeus | 1880 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | MOO-712 |
Automyynnin yhteystiedot



































