Auton esittely
Taloudellista sähköautoa etsivälle erinomainen valinta. Loistava sähköinen kantama ja huippu latausominaisuudet yhdistettynä kattavaan varusteluun. Vahva nelivetovoimalinja, jolla pääset nauttimaan kaikista sähköautoilun parhaista puolista.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen.
Autossa mm.
Premium Audiontoistojärjestelmä
Autopilot 3
Acc
Ammattilaisen toimesta asennettu Lisävalo (purelux)
Mustat Premium nahka penkit
2x Renkaat Vanteineen
Sähkösäätöiset ratti ja peilit
LED ajovalot
Slip Start
Akuston ja ohjaamon esilämmitys
Latauksen ajastus
270* Peruutuskamera
Parkkitutkat
Nahkainen monitoimi ohjauspyörä
Panoraama katto
Lämmitettävän penkit
Bluetooth
2x avain kortit
Tesla Theather
Spotify
Puhelimen langaton lataus
Akkutestattu Teslan omalla testillä SOH 85
2x-renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAkuston esilämmitysAvaimeton käynnistysBluetoothIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 207000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Toimintamatka | 560 km |
| Akkukapasiteetti | 75 kWh |
| Teho | 324 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 4.4 s |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.12.2019 |
| Edellinen katsastus | 17.2.2025 |
| Kokonaismassa | 2305 kg |
| Omamassa | 1931 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4690 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | LSM-635 |
Automyynnin yhteystiedot







