Auton esittely
Erinomaisesti varusteltu tila-auto jossa paikat seitsemälle!
AINA MERKKI HUOLLETTU TOYOTALLA
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Autossa mm.
JBL äänentoistojärjestelmä
Park assist
HUD
7 Paikkainen
Dynamic Radar Cruise Control (DRCC)
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Monitoimi ohjauspyörä
Penkinlämmittimet
Puolinahkapenkit
Aurinkoverhot takana
Pre-Crash Safety Alert
Peruutuskamera
Panoraama katto (suljettavalla verholla)
USB & AUX liitäntä mahdollisuus
Sähkökäyttöiset ikkunat ja peilit
Ajotilan valitsin: (Eco, EV ja Power)
Navi
Keyless Go & Entry
Bluetooth
Moottorinlämmitin ajastuksella
Sisälämmitin
Kuljettajan penkki sähkö säädöillä
2x avaimet
2x renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 311000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 73 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| Iskutilavuus | 1798 cm3 |
| Keskikulutus | 4.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 101 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 19.9.2017 |
| Edellinen katsastus | 11.8.2025 |
| Kokonaismassa | 2115 kg |
| Omamassa | 1575 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4650 mm |
| Korkeus | 1600 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | LOC-424 |
Automyynnin yhteystiedot










































