Auton esittely
Aja kesään tyylillä! Mersun SLK 350 tarjoaa huippuluokan ajokokemuksen ja avoautoilun vapauden yhdellä napin painalluksella.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Suomi auto
Sähköisesti aukeava katto
Sähköiset peilit
Sähköiset ikkunat
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Bluetooth
Vakionopeudensäädin
Penkinlämmittimet
Nahka sisusta
Urheilupenkit
Urheilullinen alusta
Radio
USB
Ilmastointi
Digitaalinen keskinäyttö
2x Renkaat
2x Avaimet
Kysy myyjiltä esittelyvideo!
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAlustasarjaAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKahdet renkaatKaton avausmekanismi: SähköinenKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Avoauto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2005 |
| Mittarilukema | 135000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 200 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 5.5 s |
| Iskutilavuus | 3490 cm3 |
| Keskikulutus | 10.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 14.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 242 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 29.4.2005 |
| Edellinen katsastus | 20.8.2025 |
| Kokonaismassa | 1780 kg |
| Omamassa | 1485 kg |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4080 mm |
| Korkeus | 1280 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | LMI-409 |
Automyynnin yhteystiedot


























