Auton esittely
Quattro Audi nelivetoa etsivälle.
Autossa mm.
Vakionopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
Radio
Sähköikkunat
Sähköpeilit
Penkinlämmittimet
Peilinlämmittimet
Isofix
Radio
Aux
CD
Xenon ajovalot
2x-renkaat ja vanteet
Myös vaihdot ja rahoitus
Näytä lisää
Rahoituslaskuri
4990
499
14.90
4.90
329
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusOhjaustehostinPenkinlämmittimetSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 227000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 105 kW |
| Huippunopeus | 207 km/h |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 5.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 5 l/100km |
| Co2-päästöt | 154 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.4.2010 |
| Edellinen katsastus | 20.3.2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2170 kg |
| Omamassa | 1675 kg |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4850 mm |
| Korkeus | 1450 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | LLK-956 |
Automyynnin yhteystiedot







