Auton esittely
Erinomaisella sähköisellä kantamalla ja kattavasti varusteltuna Pilot- & Plus -paketit, Pixel LED ajovalot sekä paljon muuta.
Tähän autoon tehty akkutesti, jonka mukaan SOH on ikään ja kilometreihin nähden erinomainen +90%!
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Autossa mm.
Pilot-paketti
Plus-paketti
ACC, mukautuva vakionopeudensäädin
Kuolleen kulman varoitin ja Cross Traffic Alert
Kaistavahti (Autopilot)
360° kamera
Apple CarPlay & AndroidAuto
11" kosketusnäyttö
2-alueilmastointi
Täysi Parking Climate, pysäköinti-ilmastointi
Lämmitetty ohjauspyörä
Panorama-lasikatto
Tumma sisäkaton verhoilu
LED-ajovalot ja LED-sumuvalot
Premium Sound, Harman/Kardon
12,3" digitaalinen kuljettajan näyttö
Langaton latausalusta puhelimelle
Säädettävä nopeudenrajoitin
Avaimeton kulku ja sähköinen takaluukku "hands-free"
Etuistuinten sähkösäätö muistilla
Lämmitetyt etu- ja takaistuimet
Mäkilähtöavustin
Sadetunnistin
Pysäköintitutkat
Lasinpyyhkijöiden lämmitys
Kahdet renkaat, kaksilla vanteilla
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle! Vaihtoauto ei ole este. Kysy lisää myyjiltämme!
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 109000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Toimintamatka | 480 km |
| Akkukapasiteetti | 78 kWh |
| Teho | 300 kW |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 4.7 s |
| 1. käyttöönottopäivä | 11.8.2020 |
| Edellinen katsastus | 30.6.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2600 kg |
| Omamassa | 2198 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4610 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
| Leveys | 1890 mm |
| Rekisteritunnus | JNV-451 |
Automyynnin yhteystiedot







