Auton esittely
Sporttinen RC 300h Coupe matalalla kulutuksella ja ylellisillä lisävarusteilla. Moitteettoman huoltohistorian omaava Suomi-auto.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Varusteita tässä mm. :
Suomi-auto
Merkkiliikkeen huoltohistoria
Täysnahkaverhoillut sporttipenkit
Monitoimiohjauspyörä
Peruutuskamera takana
Avaimeton sisäänkäynti ja käynnistys
Portaaton automaattivaihteisto
Automaatti-ilmastointi
Kuljettajan ristiseläntuki
Sähkökäyttöiset etuistuimet
Lämmitettävät etuistuimet
Sporttipenkit
Taittuvat takaistuimet (suhteessa 60:40)
Sähkökäyttöiset koria vasten taittuvat sivupeilit
Sähkökäyttöiset ikkunat
7" keskusnäyttö
CD-levyasema
Bluetooth äänentoisto ja handsfree
FM / DAB -radio
Ajotilanvalinta Eco/Normal/Sport
EV -ajotila
Lumiajotila
Rengaspainevalvontajärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix -valmius
Ajovalojen pesurit
Bi-Led ajovalot
2 x renkaat
2 x avaimet
Sovi näytöstä myyjämme kanssa.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurvatyynytUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytin
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupé |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 72000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 164 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 7.5 s |
| Iskutilavuus | 2494 cm3 |
| Keskikulutus | 4.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 108 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 27.1.2017 |
| Edellinen katsastus | 4.11.2025 |
| Kokonaismassa | 2170 kg |
| Omamassa | 1800 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4700 mm |
| Korkeus | 1400 mm |
| Leveys | 1840 mm |
| Rekisteritunnus | JKK-140 |
Automyynnin yhteystiedot


































