Auton esittely
Tilava ja luotettava Caddy Maxi, jossa huolettoman nelivedon lisäksi Comfortline-varustelu ja runsaasti tavaratilaa. Sopii sekä työ-, että vapaa-ajan ajoihin.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen.
Autossa varusteita mm. :
Volkswagen Comfortline-varustelu
Vakionopeudensäädin
Pysäköintitutkat takana
Automaattinen 3-alueinen Climatronic-ilmastointi
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset ja lämmitettävät sivupeilit
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Kuljettajan monitoiminäyttö
Sadetunnistin
USB
Alpinen multimediasoitin
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Kaadettavat takaistuimet
Paperinen huoltokirja
Vetokoukku
Turvatyynyt
2 x avaimet
2 x renkaat
Sovi näytöstä myyjämme kanssa.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 310000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 183 km/h |
| Iskutilavuus | 1968 cm3 |
| Keskikulutus | 6.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.3 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 177 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 21.6.2012 |
| Edellinen katsastus | 4.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1350 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2415 kg |
| Omamassa | 1733 kg |
| Väri | Punainen |
| Pituus | 4880 mm |
| Korkeus | 1830 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | JJJ-427 |
Automyynnin yhteystiedot




























