Auton esittely
Juuri saapunut
Autossa mm.
Monitoimiohjauspyörä
Vakionopeudensäädin
Ilmastointi
Radio
Sähköikkunat
Sähköpeilit
Kaukokäyttöinen keskuslukitus
Airbag
Abs
Esp
Isofix
Blutooth
Aux
2x-renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta vaihdot ja rahoitus
Näytä lisää
Rahoituslaskuri
2890
499
14.90
4.90
329
Varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 235000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 193 km/h |
| Iskutilavuus | 1598 cm3 |
| Keskikulutus | 6.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Co2-päästöt | 143 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 15.7.2011 |
| Edellinen katsastus | 30.9.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1550 kg |
| Vetokyky jarruitta | 640 kg |
| Kokonaismassa | 1765 kg |
| Omamassa | 1280 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4330 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | JIR-108 |
Automyynnin yhteystiedot













