Auton esittely
Huippuhyvällä Executive varustelulla, ja pienikulutteisella, sekä varmalla tekniikalla oleva CRV. Luottettava laite, johon osat ja huollot edullisia. Kaikin puolin loistava valinta käyttöautoksi sinulle, joka haluat korkeaa maavaraa, luotettavuutta, sekä erinomaista ajomukavuutta.
Varusteet mm:
Vakionopeudensäädin: Adaptiivinen/Mukautuva (ACC)
Blind Spot Assist (kuolleenkulman varoitin)
Lane Keeping Assist (kaistanpitoavustin)
Lane Departure Warning (kaistalta poistumisen varoitus)
Collision Warning (törmäysvaroitus)
Brake Assist (Jarrutus-avustin)
Navigointijärjestelmä
KeyLessGo - avaimeton kulku ja käynnistys
Lasikatto (kattoverhoilun avausmekanismi: sähköinen)
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Bluetooth handsfree ja mediantoisto
Audio-sisääntuloliitäntä (usb-in)
Radio
Ajotapavalitsin: ECON
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
LED-päiväajovalot
Sumuvalot
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä vaihteenvalitsimilla
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
Sähkösäätöinen ristiseläntuki etuistuimissa
Ilmastointi: Automaattinen
Ajotietokone
Sadetunnistin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköisesti säädettävät, lämmitettävät ja koria vasten taittuvat sivupeilit
Penkinlämmittimet
Sähkötoiminen takaluukku
Turvatyynyt
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Keskuslukitus: Avaimeton
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
2x Avain
2x Renkaat ja Vanteet
Sovi näytöstä myyjämme kanssa.
Vaihdot sekä rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuXenon-ajovalotÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 194000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 118 kW |
| Huippunopeus | 197 km/h |
| Iskutilavuus | 1597 cm3 |
| Keskikulutus | 5.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 139 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 8.9.2016 |
| Edellinen katsastus | 8.1.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omamassa | 1700 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4610 mm |
| Korkeus | 1680 mm |
| Leveys | 1820 mm |
| Rekisteritunnus | IZE-354 |
Automyynnin yhteystiedot



































