Auton esittely
Näppärä bensa auto turvallisuutta lisäävillä LED ajovaloilla.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen.
Autossa mm.
Vakionopeudensäädin
Sähköikkunat edessä
Kaista-avustin
Radio
Bluetooth
Puhelin toiminnot
USB
Aux
Ilmastointi
Sähköpeilit
Penkinlämmittimet
Kaukokäyttöinen keskuslukitus
2x-renkaat ja vanteet
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Näytä lisää
Rahoituslaskuri
8990
499
14.90
4.90
329
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 50000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 53 kW |
| Huippunopeus | 162 km/h |
| Iskutilavuus | 999 cm3 |
| Co2-päästöt | 111 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.6.2020 |
| Edellinen katsastus | 20.5.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 900 kg |
| Vetokyky jarruitta | 555 kg |
| Kokonaismassa | 1573 kg |
| Omamassa | 1117 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4050 mm |
| Korkeus | 1460 mm |
| Leveys | 1730 mm |
| Rekisteritunnus | GTG-651 |
Automyynnin yhteystiedot






