Auton esittely
Huippuvarusteltu ja näyttävä M-Sport BMW
Autossa mm.
M-sport ulkopaketti
M-sport sisäpaketti
Vakionopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
M-sport ratti
Rattivaihteet
Prof.Navi
Autom ilmastointi
Sporttipenkit
Osanahkaverhoilu
Sähköikkunat
Sähköpeilit
LED-Ajovalot
Isofix
Navi
Bluetooth
Aux
Radio
Ajotilavalitsin: Sport/Eco Pro/Comfort/Sport+
Parkkitutkat
Penkinlämmitin
Sähköinen takaluukku
2x-renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Näytä lisää
Rahoituslaskuri
13990
499
14.90
4.90
329
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 323000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Iskutilavuus | 1995 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5 l/100km |
| Co2-päästöt | 138 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4.6.2014 |
| Edellinen katsastus | 3.6.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2365 kg |
| Omamassa | 1820 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4660 mm |
| Korkeus | 1660 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Rekisteritunnus | GOM-999 |
Automyynnin yhteystiedot






