Auton esittely
Volkswagen Golf Variant luotettavalla dieselkoneella. Suomi-auto, joka tarjoaa huolettomia ajokilometrejä. Webasto ajastimella tuo mukavuutta kylmiin aamuihin ja vakionopeudensäädin tekee pidemmistäkin matkoista vaivattomia.
Varusteita mm. :
Vakionopeudensäädin
Webasto ajastimella
Vetokoukku
Ajotietokone
Huoltokirja paperisena
Luistonestojärjestelmä
Auto hold
Lämmitettävät sivupeilit
Sähkökäyttöiset sivupeilit
Sähkökäyttöiset ikkunat
Penkinlämmittimet edessä
Ilmastointi manuaalinen
Sadetunnistin
Radio
CD-levysoitin
Aux
Turvatyynyt
Isofix
2 x renkaat
2 x avaimet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukku
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 465000 km |
| Vaihteisto | Käsivalintainen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 77 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Iskutilavuus | 1598 cm3 |
| Keskikulutus | 4.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 109 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 14.7.2010 |
| Edellinen katsastus | 8.7.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 720 kg |
| Kokonaismassa | 1960 kg |
| Omamassa | 1452 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4630 mm |
| Korkeus | 1520 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Rekisteritunnus | GJA-481 |
Automyynnin yhteystiedot






