Auton esittely
Siisti ja hyvin pidetty R-line Passat, erittäin kattavasti varusteltuna. Tyylikäs sedan korimalli.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen.
Jakopää huollettu: 112tkm / 27.10.2025, pitkälle ajoa edessä.
Autossa mm.
R-Line varustelu
LED Ajovalot
MATRIX IQ-light
Autom.pitkät
Digitaalimittaristo
R-line ratti
Rattivaihteet
Adaptiivinen vakionopeudensäädin ACC
Discover Pro iso keskinäyttö
Apple CarPlay & Android Auto
Navi
Lane Assist kaistanpitoavustin
Trailer Assist
Liikennemerkkientunnistus
Side assist
Keyless entry
Keyless Go
Peruutuskamera
Parkkitutkat
Nahka-alcantaraverhoilu
Kuskinpenkin kallistus sähköllä
Reisituen jatko
Sähköikkunat
Sähköpeilit
Penkinlämmittimet
Ratinlämmitin
Webasto kaukokäytöllä
Penkinlämmittimet takana
Tumma kattoverhoilu
Isofix
2x-renkaat aluvantein
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: MukautuvaÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 116000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 220 km/h |
| Iskutilavuus | 1498 cm3 |
| Co2-päästöt | 121 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 19.11.2019 |
| Edellinen katsastus | 15.10.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 710 kg |
| Kokonaismassa | 1990 kg |
| Omamassa | 1527 kg |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4870 mm |
| Korkeus | 1480 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | FOB-728 |
Automyynnin yhteystiedot









































