Auton esittely
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta
Autossa mm.
Adaptiivinen vakionopeudensäädin ACC
Keyless entry
Keyless Go
R-line ulkonäkö
R-line sisusta
Nahka-alcantara verhoillut R-line penkit
Sähköikkunat
Sähköpeilit
Peilinlämmitin
GTE-mode
Esilämmitys ja pysäköinti ilmastointi
Autom ilmastointi
Tumma kattoverhoilu
R-ohjauspyörä
Digimittaristo
LED-ajovalot
Autom. Pitkät
Matrix LED - IQ Lights
E-mode, Hybrid mode
Park Assist
Kaistavahti
Side Assist kuolleen kulman avustin
Front Assist
Peruutusavustin
Liikennemerkkien tunnistus
IQ-Drive
Perävaunun tunnistus
Bluetooth
Usb
Apple CarPlay & Android Auto
Penkinlämmittimet
Parkkitutkat
Isofix/Isize
Sähköinen takaluukku
Vetokoukku
2x-renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 90000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Toimintamatka | 47 km |
| Akkukapasiteetti | 10 kWh |
| Teho | 180 kW |
| Huippunopeus | 205 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 7.5 s |
| Iskutilavuus | 1395 cm3 |
| Keskikulutus | 1.5 l/100km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9.6.2021 |
| Edellinen katsastus | 30.4.2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2350 kg |
| Omamassa | 1811 kg |
| Väri | Valkoinen |
| Pituus | 4510 mm |
| Korkeus | 1670 mm |
| Leveys | 1860 mm |
| Rekisteritunnus | ETO-450 |
Automyynnin yhteystiedot







