Auton esittely
Näyttävä M-Sport BMW, Shadowline paketilla ja muilla kattavilla varusteilla. Tästä tyylikästä käyttöautoa etsivälle huippuvalinta!
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Varusteet mm:
M-Sport monitoimiratti
Ilmastointi
Led ajovalot
Ajotietokone
M-Sport sporttipenkit osanahkaverhoilulla
Säädettävä reisituki edessä
Avaimeton käynnistys
BMW intelligent safety järjestelmä
Parkkitutkat ja peruutuskamera
Bluetooth
Apple carplay ja Android auto
Penkinlämmittimet
Ohjauspyörän lämmitin
Navigaattori sisäänrakennettu
Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
Ajodynamiikkakytkin (sis. Comfort, Sport ja ECO PRO -ohjelmat)
BMW M Shadow Line
Screen mirroring
Digitaalinen mittaristo
AutoHold
Vakionopeudensäädin
Sumuvalot
Rengaspaine varoitin
Etutörmäysvaroitin
Kaistallapysymisvaroitin
Hätäjarrutoiminto
Pysäköintiavustin
Vireystila-avustin
Radio
USB
Sadetutka
Taitettavat penkit takana
Sähköinen käsijarru
ISOFIX edessä ja takana
2x Renkaat
2x Avaimet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointi
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 98000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 215 km/h |
| Iskutilavuus | 1499 cm3 |
| Co2-päästöt | 117 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12.8.2020 |
| Edellinen katsastus | 11.7.2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 725 kg |
| Kokonaismassa | 1905 kg |
| Omamassa | 1450 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4530 mm |
| Korkeus | 1420 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Rekisteritunnus | ESL-386 |
Automyynnin yhteystiedot







































