Auton esittely
Uniikki vihreä metallin hohtoinen Toyota Corolla. Matka taittuu tyylikkäästi ja mukavasti!
Tulossa varastolle.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Varusteita mm:
Mukautuva vakionopeudensäädin (ACC)
Kaistavahti ja kaistankeskitin
Kuolleen kulman varoitin (BLIS)
Liikennemerkkien tunnistus
Törmäyksenesto ja hätäjarrutus
Navigointi (Cloud Navigation)
Toyota Smart Connect (Apple CarPlay / Android Auto)
Langaton puhelimen lataus
Bluetooth + USB
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Park Assist
Penkinlämmittimet
Ratinlämmitin
2-alue automaatti-ilmastointi
Avaimeton käyttö ja käynnistys
Sähköisesti taittuvat peilit
Sadetunnistin
Bi-LED ajovalot
LED takavalot
Automaattiset kaukovalot
GR Sport varustepaketti
Business + Technical paketit
1 omistaja
Huollettu
2x renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi |
| Vuosimalli | 2024 |
| Mittarilukema | 36000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Akkukapasiteetti | 1 kWh |
| Teho | 144 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 77 s |
| Iskutilavuus | 1987 cm3 |
| Keskikulutus | 4.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 107 g/km |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 450 kg |
| Kokonaismassa | 1955 kg |
| Omamassa | 1400 kg |
| Väri | Vihreä |
| Pituus | 4650 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Rekisteritunnus | 491F0C71 |
Automyynnin yhteystiedot








