Auton esittely
Hyväkuntoinen ja hyvin varusteltu Model 3. Taloudellinen sähköauto lämpöpumpulla ja kattavilla varusteilla. Hiljainen, nopea ja erittäin edullinen käyttää.
Tulossa varastolle.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen.
Varusteita mm:
Autopilot
Mukautuva vakionopeudensäädin (ACC)
Törmäyksenesto ja hätäjarrutus
Lasikatto
Sähkötoiminen takaluukku
Premium äänentoisto
Langaton puhelimen lataus
WiFi
Sähköpenkit, kuskin penkki muistilla
Penkinlämmittimet
Ratinlämmitin
Peruutuskamera
LED ajovalot
Avaimeton käyttö
Lämpöpumppu
Lane assist
Katveavustin
Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä
Sähköiset koria vasten kääntyvät sivupeilit
Automaattinen ilmastointi
Isofix
1 omistaja
2x renkaat
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors
Rahoituslaskuri
Varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHätäjarrutusavustinIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 60000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Takaveto |
| Toimintamatka | 510 km |
| Akkukapasiteetti | 60 kWh |
| Teho | 208 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 5.6 s |
| Kokonaismassa | 2139 kg |
| Omamassa | 1825 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4690 mm |
| Leveys | 2090 mm |
| Rekisteritunnus | 491A36DF |
Automyynnin yhteystiedot








































