Auton esittely
Tämä yksilö on näppärä, tehokas ja sisua täynnä! Kaikki samassa paketissa! Uskomaton määrä hienoja BRABUS-yksityiskohtia.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
ACC (Adaptive Cruise Control)
Lämpöpumppu
360° kamera
Head-up display
Panoraamakatto
Matrix LED ajovalot
Beats äänentoisto
Brabus interior package
Alcantara sport -ratti
Sporttipenkit
Keyless go / keyless entry
Lane Assist + Lane Change Assist
Blind Spot Assist
Traffic Jam Assist
Highway Driving Assist
Automatic Parking Assist
Front Collision Warning
Rear collision prevention
Sähköinen takaluukku, mukavuusavauksella
Langaton puhelimen lataus + usb-c liitäntä
12.8 infotainment näyttö
Apple CarPlay / Android Auto
Ambient valaistus
Sähköiset penkit muistilla
Smart AQS ilmanlaadun valvonta
Penkinlämmittimet
2-alue ilmastointi
Digitaalinen mittaristo
Ajotilavalitsin: Sport/Eco/Comfort/BRABUS
Adaptiiviset LED-Ajovalot
Navigation Plus
ISOFIX
Ajastettava lataus
2x renkaat ja vanteet
1. omistaja
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 49000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Toimintamatka | 415 km |
| Akkukapasiteetti | 66 kWh |
| Teho | 315 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 3.9 s |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4300 mm |
| Leveys | 2000 mm |
| Rekisteritunnus | 4913BF6E1 |
Automyynnin yhteystiedot










































