Auton esittely
Tyylikäs ja erittäin hyvin varusteltu Nissan Ariya suurella 87 kWh akulla. Hiljainen ja mukava ajettava, hyvä toimintamatka ja paljon premium-varusteita.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Varusteita:
Mukautuva vakionopeudensäädin (ACC)
ProPilot (kaistakeskitin + ajoavustin)
360° kamera (Around View)
Park Assist (automaattinen pysäköinti)
Kuolleen kulman varoitin
Törmäyksenesto ja hätäjarrutus
Ajoprofiilit Eco, Normal, Sport
Head-Up Display
Navigointi
Apple CarPlay / Android Auto
Langaton puhelimen lataus
BOSE Premium äänentoisto
Puolinahkaverhoilu
Sähköiset etupenkit muistilla
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Penkkien tuuletus
Ratinlämmitin
Tuulilasin lämmitys
Panoraamakatto avattava
Sähkötoiminen takaluukku
Avaimeton käyttö ja käynnistys
LED ajovalot
Automaattiset kaukovalot
Sadetunnistin
Lämpöpumppu
ISOFIX
Sähköinen ratin säätö
Tummennetut takalasit
Akuston esilämmitys
Sähköiset koriin päin kääntyvät peilit
Taustapeili kameralla ja automaattisella himmennyksellä
22kw AC lataus!
1 omistaja
2x renkaat alumiini vanteilla
2x Avaimet
Pyydä myyjiltämme esittelyvideo!
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAkuston esilämmitysAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastoidut istuimetIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 36000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Etuveto |
| Toimintamatka | 500 km |
| Akkukapasiteetti | 87 kWh |
| Teho | 178 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 7.6 s |
| Kokonaismassa | 2300 kg |
| Omamassa | 1800 kg |
| Väri | Harmaa |
| Pituus | 4600 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | 4913BC498 |
Automyynnin yhteystiedot





































