Auton esittely
Tehokas nelivetoinen EQB hyvällä varustelulla tilava sähkö-SUV, joka sopii erinomaisesti tilan tarpeeseen, ajomukavuudesta tai suorituskyvystä tinkimättä.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Varusteita mm:
AMG Line
Night Package
Panoraamakatto, avattava
20 AMG aluvanteet
MBUX navigointi + Augmented Reality
Langaton Apple CarPlay / Android Auto
Mercedes me -etäpalvelut
360-kamerat
Pysäköintitutkat
Parking Assistant Plus
Kaistavahti
Hätäjarrutusavustin
Liikennemerkkien tunnistus
Kaukovaloavustin
Nahkaverhoilu
Sähkötoiminen takaluukku easy access toiminnolla
Penkinlämmittimet
Ambient valaistus
Lämpöpumppu
Katveavustin
Kaistan vaihto avustin
Törmäys varoitin
Sadetunnistin
Vakionopeuden säädin
ISIZE (Isofix)
Keyless Go & Keyless Entry
Sähköiset koriin päin kääntyvät peilit
Led-Ajovalot
WiFi
Ajastettava lataus
Akuston esilämmitys
Ajastettava sisätilan lämmitys
Ajoprofiilit Individual, Sport, Comfort, Eco
2x renkaat aluvanteilla
2x Avaimet
Pyydä myyjiltämme esittelyvideo!
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAkuston esilämmitysAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 65000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Toimintamatka | 423 km |
| Akkukapasiteetti | 69 kWh |
| Teho | 215 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 6.2 s |
| Kokonaismassa | 2580 kg |
| Omamassa | 2175 kg |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4680 mm |
| Leveys | 1830 mm |
| Rekisteritunnus | 4913B0B15 |
Automyynnin yhteystiedot





































