Auton esittely
Todella näyttävä ja tehokas GT-malli! Tämä paketti EI jätä kylmäksi!
Tulossa varastolle.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Varusteita mm:
Meridian Sound System 825W (14 kaiutinta + subwoofer)
Head-up display
360° kamera
Mukautuva vakionopeudensäädin (NSCC)
Highway Driving Assist (HDA + HDA2)
Kaistakeskitys ja kaistanvaihtoavustin
Blind spot assist
Remote Smart Parking Assist (etäpysäköinti)
Lämpöpumppu
Istuinlämmitys edessä ja takana
Ratinlämmitys
Sähköinen takaluukku
Keyless entry & start
Apple CarPlay / Android Auto
Langaton lataus
Ambient valaistus
Bi-LED ajovalot automaattisilla pitkillä
Navigointi
Kia Connect palvelut
2x renkaat aluvanteilla
2x avaimet
1 omistaja
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAkuston esilämmitysAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 22000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Toimintamatka | 360 km |
| Akkukapasiteetti | 77 kWh |
| Teho | 430 kW |
| Huippunopeus | 260 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 3.5 s |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2610 kg |
| Omamassa | 2200 kg |
| Väri | Musta |
| Pituus | 4700 mm |
| Leveys | 1890 mm |
| Rekisteritunnus | 4912F4B2B |
Automyynnin yhteystiedot











