Auton esittely
Tehokas neliveto Tesla kohtuullisilla kilometreillä! Massasta poikkeava upea metallisininen ulkoväri! Ei sekoitu parkkipaikalla niihin kymmeniin valkoisiin!
Tulossa varastolle.
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Varusteita mm:
Autopilot
Premium äänentoisto (15 kaiutinta + subwoofer)
Panoraamalasikatto
Lämpöpumppu
Ratinlämmitys
Istuinlämmitys
Sähköiset penkit muistilla
Sähköinen takaluukku
Keyless entry & start
Langaton puhelimen lataus
WiFi / sovellusohjaus
Peruutuskamera
Peruutustutkat
LED ajovalot
Keskinäyttö
Nahkaiset penkit
Sähköiset koriin päin kääntyvät peilit
ACC
2x renkaat aluvanteilla
2x avaimet
1 omistaja
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAkuston esilämmitysAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 47600 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Toimintamatka | 614 km |
| Akkukapasiteetti | 78 kWh |
| Teho | 366 kW |
| Huippunopeus | 233 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 4.4 s |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2232 kg |
| Omamassa | 1919 kg |
| Väri | Sininen |
| Pituus | 4690 mm |
| Leveys | 2090 mm |
| Rekisteritunnus | 491285ECC |
Automyynnin yhteystiedot












