Auton esittely
Tyylikäs BMW höystettynä M-Sport ja Shadow Line paketeilla. Näyttää ja myös tuntuu sporttiselta!
Toimitettuna kaikkialle Suomeen ilman lisäveloitusta.
Autossa mm.
Huippuhieno Frozen Pure Grey Metallic ulkoväri!
M Sport -paketti
Adaptive M-alusta
Harman Kardon äänentoisto
Täysnahkaverhoilu (Vernasca)
Sähkötoiminen takaluukku
Sport-istuimet
BMW Live Cockpit Plus
Laajakuvanäyttö
Navigointi
ConnectedDrive
Langaton Apple CarPlay / Android Auto
Mukautuva vakionopeudensäädin jarrutustoiminnolla
Kaistavahti
Active Guard -turvajärjestelmät
Kaukovaloavustin
Parking Assistant
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat
Penkinlämmittimet
2-alue automaatti-ilmastointi
Sadetunnistin
Avaimeton käyttö
20 M Sport aluvanteet
Shadow Line -ulkonäköpaketti
Automaattisesti tummentuvat sivu ja tausta peilit
LED ajovalot
1. omistaja
2x-renkaat ja vanteet
Näytöt sopimuksesta.
Vaihdot ja rahoitus.
Toimitus kaikkialle Suomeen! Jo yli 40% autoistamme toimitetaan suoraan asiakkaalle. Kysy lisätiedot myyjiltä! Vaihtoajoneuvo ei ole etäkaupan este! Palvelua johon voit luottaa.
www.wsmotors.fi
Rahoituslaskuri
Varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAkuston esilämmitysAlustasarjaAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 12000 km |
| Vaihteisto | Automaattinen |
| Vetotapa | Neliveto |
| Toimintamatka | 440 km |
| Akkukapasiteetti | 66 kWh |
| Teho | 230 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 5.6 s |
| Kokonaismassa | 2580 kg |
| Omamassa | 2085 kg |
| Väri | Hopea |
| Pituus | 4500 mm |
| Leveys | 1850 mm |
| Rekisteritunnus | 4911E9318 |
Automyynnin yhteystiedot





































